Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

Naše prodejna elektrokol zahájila v roce 2019 již osmou cyklistickou sezonu.

Specializujeme se na prodej elektrokol a koloběžek. Dalším sortimentem, který u nás najdete jsou cyklistické doplňky a díly.

Nabízíme elektrokola značek Bulls, Leader fox, Apache, Crussis, Lectron, cyklistické doplňky, koloběžky značky Crussis. Pro zájemce, kteří si chtějí elektrokolo nejprve vyzkoušet, je zde k dispozici půjčovna elektrokol, je možné u nás zapůjčit i koloběžku.

U nás si vyberete elektrické kolo přesně podle svého vkusu a potřeb. Máme elektrokola treková na dlouhé vyjížďky po zpevněných cestách, horská elektrokola pro lesní cesty, ale i kola skládací, která si pohodlně vezmete na chalupu na víkend. Pro jízdu po Liberci za nákupy a známými vám můžeme doporučit městské elektrokolo s nízkým nástupem a plným vybavením. Nabízíme mnoho typů a provedení kvalitních elektrokol za rozumnou cenu. S výběrem elektrokola poradíme, můžete si elektrokolo otestovat při zkušební a testovací jízdě. Nejprodávanější typy elektrokol skladem.

Námi prodávaná elektrokola všech značek jsou na trhu již řadu let, za tu let prokázaly svou kvalitu tisícům spokojených uživatelů. Naši dodavatelé garantují stabilitu a dostatek náhradních dílů.

2019 AG-kola Liberec
Pixelomedia