Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

koloběžka Active 4.1, 4.2, 4.3, 4,4 2018Naše cena: 8 490

Vyberte si variantu přesně pro Vás:

Barva: žlutá Do 48 hodin
Barva: oranžová Do 48 hodin
Barva: zelená Do 48 hodin
Barva: černá Do 48 hodin

Počet:Výrobce: Crussis

Vlastnosti produktu:

Brzdy:"V" typ ráfkové
Nosnost:150 kg
Průměr kola:20" a 16"
Váha v kg:9

Popis:

Activka je kvalitní sportovní koloběžka.  Předností je vysoká tuhost patentovaného řešení rámu, díky níž se energie při odrazu neztrácí, ale je s maximální účinností přenášena do přímého směru jízdy. Díky nejkratšímu rozvoru ze všech CRUSSIS koloběžek, jsou Activky nejobratnější. Obuta je do špičkových plášťů SCHWALBE BIG APPLE s velmi nízkým valivým odporem, které jsou vhodné jak na silnici, tak do lehkého terénu, kde výborně vedou stopu. Náboje s průmyslovými ložisky mají minimální odpor a vynikající setrvačnost. Koloběžky řady ACTIVE jsou osazeny brzdami TEKTRO s vysokým brzdným účinkem. Brzdové páčky jsou navíc vybaveny integrovaným zvonkem. Kabeláž je vedena vnitřkem rámu, čímž je zamezeno jakémukoliv mechanickému poškození brzdného systému. Velmi příjemná anatomická madla perfektně padnou do každé ruky a jsou vhodná i pro dlouhé vyjížďky. Koloběžky CRUSSIS ACTIVE jsou určené s rovnými řidítky (nutno přestavět ve specializovaném servisu) dětem od 6 let. Se standartně dodávanými BMX řidítky pak pro děti od 8let až po dospělé do 195cm.

Náboje Crussis s průmyslovými ložisky.

Koloběžky řady ACTIVE jsou díky své mrštnosti a velikosti vhodné nejen do města, ale nikterak díky svým vynikajícím jízdním vlastnostem nezaostávají na spevněných cestách, cyklostezkách a v lehčím terénu.   

Díky tuzemské výrobě garantujeme českou kvalitu a jedinečný design za příznivou cenu.
Koloběžky vyrábíme v ČR pod vlastní značkou CRUSSIS. Naše rámové a designové řešení máme patentované pro celou EU a USA.

4.1 žluto-zelená

4.2 oranžovo-modrá

4.3 zeleno-červená

4.4 černo-žlutáPotřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro Vás


2019 AG-kola Liberec
Pixelomedia