Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Co je to elektrokolo?

_Elektrokolo, nazývané též ekolo, pedelec, elektrické kolo, nebo elektro kolo, patří mezi nejrychlejší a na provoz nejlevnější dopravní prostředek. Od elektroskútrů a elektorokoloběžek se elektrokolo liší tím, že je třeba na něm stále šlapat, nicméně  podpora elektro pohonu je díky výkonné baterii více než dostatečná pro vyjetí i strmého kopce.

V naší prodejně nabízíme elektrokola německé výroby Kalkhoff a Bulls a českých značek Apache, Lectron, Crussis, Leader fox, AGOGS a totem. Jedná se o značky s několikaletou tradicí, které nabízí ideání poměr kvalitních komponent, vysokého dojezdu, příznivé ceny a perfektního servisu. Vybrat si u nás můžete z mnoha typů a variant elektrokol, na prodejně je na výběr z více jak padesáti elektrokol.

Horská elektrokola

Horská elektrokola jsou stavěna na náročný terén a sportovní výkon. Ale protože je většina českých silnic ve špatném stavu, bude jízda na MTB elektrokole bezpečnější a pohodlnější i na silnicích. Ačkoliv MTB elektrokola vypadají robusnější a těžší než trekingová, není to tak, jejich váha je srovnatelná s ostatními elektrokoly.

Skládací elektrokola

Skládací elektrokolo je ideální na cesty, pokud nemáte na svém voze nosič kol. Během pár vteřin své elektrokolo složíte a umístíte do kufru. 

Městská elektrokola

Jednuše nastoupit, jednoduše ovládat, snadno zastavit - to je to, co umí naše městská elektrokola. Elektrokola s nízkým nástupem jsou ideální pro starší jezdce, seniory, pro které již jízda na klasickém jízdním kole není příliš pohodlná.

Treková elektrokola

Trekové elektrokolo - to je polykač kilometrů. Po dobré cestě ujedete "pajdu", ani si nevšimnete.
 

Jízdu na elektrickém kole musíte zažít! V našem obchodě si můžete elektrokolo nejen vyzkoušet, ale také půjčit. Pokud se do jednoho měsíce od půjčení elektrokola rozhodnete  pro koupi elektrokola, odečteme vám cenu za půjčení z ceny kola.

2019 AG-kola Liberec
Pixelomedia